1993m Lietuvos prezidento rinkimai


Referatas apie a.brazauska. Lietuvos prezidentai skaidres. Rinkimai skaidres. Skaidres apie lietuvos prezidentus. Lietuvos rinkimai skaidrės.

Istorijos referatas. S. Lozoraičiui iš pradžių buvo neleidžiama kelti savo kandidatūros, nes jis neišgyvenęs. Metų lietuvoje. Bet vėliau buvo nutarta užregistruoti jo kandidatūrą, nes buvo įvesta pataisa, kad į gyvenimo lietuvoje laiką įskaitomas laikas, praleistas tremtyje, ir diplomatinis darbas valstybės pavedimu.


Naujasis lr seimas paskyrė a. Brazauską laikinai eiti prezidento pareigas. Buvęs at pirmininkas v. Landsbergis kelti savo kandidatūrą į prezidentus atsisakė. S. Lozoraičiui iš pradžių buvo neleidžiama kelti savo kandidatūros, nes jis neišgyvenęs metų Lietuvoje. Buvo užregistruoti kandidatai: a. M. Brazauskas (lddp), s. Lozoraitis, k. Petraitis (lrp), k. Uoka, k. Antanavičius, k. Bobelis (lkds), r. Vilkaitis. Tačiau sausio 20d. Liko tik du kandidatai į prezidento postą: a. Brazauskas ir s. Lozoraitis. Pagal prezidento rinkimų įstatymą, išrinktu bus laikomas tas kandidatas, kuris, dalyvaujant nšventai saugos lr konstituciją ir nepriklausomybę, atkurs mūsų žemėje tikrą demokratiją ir teisėtumą.

Oriai ir garbingai atstovaus Lietuvai pasaulyje, išsaugos ir plės lygiateisiškus santykius su vakarais ir rytais, nedarydamas pražūtingų nuolaidų nei vieniems, nei kitiems.

  • Istorija Referatai
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (312 žodžių)
  • Istorijos referatai
  • Microsoft Word 5 KB
  • 1993m Lietuvos prezidento rinkimai
    9 - 3 balsai (-ų)
1993m Lietuvos prezidento rinkimai. (2011 m. Liepos 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/1993m-lietuvos-prezidento-rinkimai.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 22 d. 04:02