Antanas Miškinis eilėraščio „Taip gera būtų pagyvent be rūpesčio…” analizė


Antano miškinio eilerasciai. Miskinis eilerasciai. Miskinis eilerastis. Antanas miškinis eilėraščiai. Antano miskinio eilerascio analize. Antanas miskinis eilerastis. A miskinis eilerastsiai tape dainomis. Antanas miškinis eilėraščiai 5 posmai. Marcinkevicius prisipazinimas eilerastis. Antanas miskinis "laiminga meile" analize.

Lietuvių analizė. Antano Miškinio eilėraščio „Taip gera būtų pagyvent be rūpesčio…” analizė. Sarkastiška šypsena, kreivai žvelgianti į kiekvieną tradiciją, kiekvieną autoritetą, kiekvieną socialinę normą, maištingi žodžiai, užglaistyti skambiomis frazėmis, ironizuojantys posmai, smerkiantys sudaiktėjimą ir subanalėjimą… jaunas poetas Antanas miškinis sukelia konfliktą tarp visuomenės ir blaivesnio mąstymo, nepriklausomo nuo kažkieno nuomonės, kažkieno norų ar papročių.


Sarkastiška šypsena, kreivai žvelgianti į kiekvieną tradiciją, kiekvieną autoritetą, kiekvieną socialinę normą, maištingi žodžiai, užglaistyti skambiomis frazėmis, ironizuojantys posmai, smerkiantys sudaiktėjimą ir subanalėjimą jaunas poetas antanas miškinis sukelia konfliktą tarp visuomenės ir blaivesnio mąstymo, nepriklausomo nuo kažkieno nuomonės, kažkieno norų ar papročių.

Eilėraštis taip gera būtų , mano nuomone, ir yra tas, labiausiai atspindįs, pirmąjį a. Miškinio kūrybos tarpsnį. Eilėraščio pradžia žada nuoširdžias, išdidžias eiles, tačiau jau greitai galima suprasti, kad autorius juokiasi. Juokiasi iš to, ką mes gerbiam, saugom ir kuo žavimės. Tam tikra prasme jis juokiasi iš mūsų visų.

Visas eilėraštis parašytas tariamąja nuosaka, tuo autorius tarsi parodo, kad šitas kelias – tikslo, meilės ir darbo atsisakymas yra nerealus.

  • Lietuvių kalba Analizės
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (477 žodžiai)
  • Lietuvių analizės
  • Microsoft Word 4 KB
  • Antanas Miškinis eilėraščio „Taip gera būtų pagyvent be rūpesčio…” analizė
    8 - 1 balsai (-ų)
Antanas Miškinis eilėraščio „Taip gera būtų pagyvent be rūpesčio…” analizė. (2010 m. Kovo 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/a-miskinis-taip-gera-butu-analize.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 23 d. 11:33