Administratorės praktika


Vadybos praktikos ataskaita. Įvadas. Įstaigos charakteristika ir jos veikla. Įstaigos struktūra, valdymo sistema, darbuotojų pareigų aprašymas. Įstaigos dokumentų apskaita. Dokumentų įforminimas ir tvarkymas. Dokumentų registravimo sistema. Bylų formavimas, saugojimas. Archyvas. Personalo įforminimo dokumentai bei jų pareigybių aprašymas. Pasiruošimas susirinkimams. Darbas su biuro technika. Bendravimas telefonu. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra.


Biuro ir apskritai įstaigos veiklos užtikrinimas – gana svarbus darbas, nors iš pirmo žvilgsnio tai ir nepastebima verslo dalis. Jau yra nemažai įmonių, kuriose administracijos darbuotojai atlieka kur kas daugiau ir sudėtingesnių pareigų. Iš esmės administracijos darbuotojas yra universalus darbuotojas, kuris ir dokumentus kopijuoja, ir lankytojus sutinka bei kava pavaišina, ir atlieka neformalius savo vadovo pavedimus.

Praktika atlikau Joniškio „Saulės“ vidurinėje mokykloje. Analizavau šios įstaigos veiklą, jos struktūra. Sužinojau kaip praktiškai „iškepti“ įsakymą, kaip į darbą priimami asmenys ir kaip jie atleidžiami. Kaip registruojami gauti ir siunčiami dokumentai. Kaip formuojamos asmens bylos: kokie dokumentai ją sudaro, kadangi didžioji mano praktikos dalis buvo susijusi su personalu.

Šiame darbe perteikiau tai, su kuo susidūriau atlikdama praktiką.

Administratorės praktika. (2012 m. Birželio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/administratores-praktika.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 16 d. 17:09