Adomas Mickevičius Romantinė poema „Vėlinės“


Velines mickevicius 2 dalis. Mickevicius velines gustavo paveikslas. Meiles ir kancios motyvas a mickeviciaus velinese mokslo baze. Adomas mickevicius velines 2 dalis. Meiles ir kancios motyvas a.mickeviciaus poemoje "velines". Adomas mickevicius velines kuo ypatinga romantine neile. Velines 2 dalis aprasymas. A.mickeviciaus veliniu gustavo mylimosios paveikslas. A.mickeviciaus velines. gustavo mylimosios paveikslas. Adomas mickevicius velines 4 dalis analize.

Lietuvių analizė. Adomas Mickevičius. Romantinė poema „Vėlinės“. Kūrinyje vyksta realybės ir fantazijos susipinimas. Vaizduojami angelai, dvasios. Romantikos ir realybės jungtis romantikams ypač būdinga. Ketvirtoji dalis. Antroji dalis. Kontekstas.


Ketvirtojoje kūrinio dalyje veiksmas vyksta kunigo kambaryje, kur vėlinių vakarą atklysta Atsiskyrėlis – keistas jaunuolis, galintis priklausyti ir mirusiesiems, ir gyviesiems.

Visa dalis – lyg ilgas veikėjo monologas, kurį pertraukia laikrodžio dūžiai, kunigo replikos, vaikų balsai.

Gustavas ieško idealios meilės „nežemiškos, šventos“, rado ją, bet mylimoji pasirinko žemiškus turtus. Jis patyrė didžiausią laimę, nes mylėjo, ir didžiausią kančią, nes mylimoji ištekėjo už kilmingo ir turtingo vyro. Jis iš naujo išgyvena savo didžiąją dramą ir nusižudo.

  • Lietuvių kalba Analizės
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (340 žodžių)
  • Lietuvių analizės
  • Microsoft Word 17 KB
  • Adomas Mickevičius Romantinė poema „Vėlinės“
    10 - 3 balsai (-ų)
Adomas Mickevičius Romantinė poema „Vėlinės“. (2014 m. Gruodžio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/adomas-mickevicius-romantine-poema-velines.html Peržiūrėta 2016 m. Gruodžio 05 d. 18:42