Agata Kristi


Lietuvių skaidrės. Agata Kristi. ( Agatha Christie ). Apie Agata Kristi. Agata Kristi gimė 1890 metais. Agata buvo išsiųsta į Paryžių. Vėliau praėjo medicinos seserų kursus ir dirbo Torkio ligoninėje. Agata ištekėjo už lakūno Pulkininko Arčibaldo Kristi. Antroji Agatos Kristi santuoka buvo sėkminga. Agata Kristi žinoma visame pasaulyje kaip detektyvų karalienė. Agata Kristi apdovanota Britų imperijos ordinu. Mirė 1976 metų sausio 12 dieną. Apie knygą “ Vienu pirštu „. Detektyvas - literatūrinis žanras. Limstoko miestelis buvo kupinas gėdingų paslapčių. Džoana – labai graži ir linksma mergina. Eimė Grifit –. Elzė Holand – miela geraširdė mergina. Detektyvo tema Šis tekstas yra apie anomininius laiškus, nusikaltimų narkliojima. Detektyvo problema Šio detektyvo problema yra. Mano nuomonė apie detektyvą Man knyga labai patiko.


Agata ištekėjo už lakūno Pulkininko Arčibaldo Kristi. Santuokoje gimė dukra Rozalinda. Tačiau pora išsiskyrė.

Džoana – labai graži ir linksma mergina, mėgstanti šokius, kokteilius, meilės nuotykius ir pasivažinėjimus galingais automobiliais. Mis Marpl - yra vyresnio amžiaus, netekėjusi moteris. Pasižymi nepaprastu loginiu mąstymu, bei išvystytu supratimu apie žmogaus prigimtį, jo silpnybes, jėgą, užgaidas ir baimes. Misteris Bertonas – protingas, umus, pasitikintis savimi.

Eimė Grifit – bjauri moteris, agresyvi persona, žemu stipriu balsu. Eimė energinga ir gyvybinga moteris. Ovenas Grifitas – daktaras, nadailus, tamsiaplaukis, nerangus. Ovenas yra gana drovus, bet protingas. Misteris Pajus – apkūnus, žemaūgis vyriškis, tvarkingas, turintis skonį. Misteris Pajus mėgstantis paplepėti. Nešas – aukštas, sumanus, protingas, paprasto ir kukliaus būdo.

Elzė Holand – miela geraširdė mergina, maloni, išmananti savo darbą, praktiška. Dein Kaltrop – daug išmananti moteris su charakterių. Megana Hanter - aukšta, jauna mergina.

Agata Kristi . (2014 m. Lapkričio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/agata-kristi.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 11 d. 09:53