Amžinos tiesos


Psichologijos konspektas. Kiekviena svajonė iš esmės jau yra tikrovė, jei labai ja tikima. Bet kokio išorinio augimo pradžia slypi viduje, visų jėgų šaltinis visada yra dievas. Jei tu spinduliuoji kokią nors mintį, tampi mąstytoju ir savo mąstymo objektu. Mintis nėra identiška mąstytojui, su juo ją jungia tik pats mąstymas.


• Mintis nėra identiška mąstytojui, su juo ją jungia tik pats mąstykeliai, kuriuos pasirenka jūsų pasąmonė, neįžvelgiami ir nenuspėjami. Absoliučiai nenuspėjami. Pasąmonė turi milijardus galimybių ir būdų atsakyti jums. Todėl pasitikėkite savo pasąmone ir patirsite tikrus stebuklus . Dar nesutikau nė vieno, kuriam būtų tekę dėl to nukabinti nosį. Galite tikėtis sėkmės ir jūs, bet iš pradžių turite šį tą padaryti . Galite pakeisti savo ateitį, jei tik pakeisite savo mąstyseną. Tai galite padaryti dabar, nes kas bevyktų, vyksta dabar, amžinai tik dabar. Tokia mintis pati geriausia, tik nereikia apsiriboti vien tik ja — jei norite, kad ji duotų vaisių, reikia ją pripildyti gyvybės.

Amžinos tiesos. (2011 m. Sausio 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/amzinos-tiesos.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 12:28