Apskaitos dokumentai ir inventorizacija


Apskaitos savarankiškas darbas. Įvadas. Apskaitos dokumentai. PVM sąskaitų faktūrų registras. Kasos pajamų orderis. Inventorizacijos atlikimo tvarka, rezultatų dokumentavimas. Inventorizacijos atlikimo atvejai ir apimtis. Inventorizacijos atlikimo tvarka. Ilgalaikio materialiojo turto inventorizacijos aprašas. Literatūra ir šaltiniai.


Šiandieninėje visuomenėje apskaitos dokumentai ir inventorizacija yra labai svarbūs. Be jų neišsiverčia jokia įmonė. Inventorizacija ir apskaitos dokumentų vedimas yra privalomi individualioms bei valstybinėms įmonėms. Informacijos šaltiniai apie apskaitos dokumentus ir inventorizaciją atjauninami todėl yra svarbu vadovautis įsakymais ir taisyklėmis.

Darbo tikslas – išanalizuoti PVM sąskaitų faktūrų registro ir kasos pajamų orderio rengimo, naudojimo ir saugojimo tvarką, išanalizuoti inventorizacijos atlikimo atvejus, apimtį ir tvarką.

Darbo uždaviniai – parengti gaunamų ir išrašomų PVM sąskaitų faktūrų registro dokumentus, bei ilgalaikio materialiojo turto inventorizacijos aprašą.

Apskaitos dokumentai ir inventorizacija. (2015 m. Vasario 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/apskaitos-dokumentai-ir-inventorizacija.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 20 d. 13:01