Ar galima sakyti, kad turtingas žodynas yra žmogaus kultūros, išsilavinimo mastelis

Visas naujas 2016 m. kalbėjimo potemes rasi čia - kalbėjimo potemės

Mastelis parodo. Turtingas zodynas rodo zmogaus issilavinima. Zmogus pats parodo savo kulturos lygi rasinys. Turtingas zmogaus zodynas. Kalba parodo zmogaus isprusima. Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis. Žodynas kuri vartoja žmogus. Kas parodo žmogaus kultūra išsilavinima. Kalba atskleidžia žmogaus vidinį pasaulį. Kalba parodo zmogaus charakteri.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2016. Ar galima sakyti, kad turtingas žodynas yra žmogaus kultūros, išsilavinimo mastelis? Pagrįskite savo nuomonę publicistinių tekstų pavyzdžiais.


Šiandien norėčiau pakalbėti apie žmogaus žodyną, ir atsakyti i klausima ar tikrai turtingas žodynas yra piliečio išsilavinimo mastelis?

Įprasta manyti, kad nesklandi, skurdi kalba - nedidelio proto ir žemos socialinės padėties požymis. Tokiu žmonių, kurių kalbas sunkiau suprasti, jų mažiau klausomasi. Tuo tarpu manoma jog turtingą žodyną, rišlius sakinius vartoja solidūs, išsilavinę ir daug gyvenime pasiekę asmenys. Žodynas parodo žmogaus išprusimą, apsiskaitymą, daug charakterio savybių ir apskritai atskleidžia apie individo charakterį be galo daug. Pakankamai, kad susidarytum pirmąjąir teisingą nuomone apie žmogų.

  • Lietuvių kalba Potemės 2016
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (678 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių potemės 2016
  • Microsoft Word 12 KB
  • Ar galima sakyti, kad turtingas žodynas yra žmogaus kultūros, išsilavinimo mastelis
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar galima sakyti, kad turtingas žodynas yra žmogaus kultūros, išsilavinimo mastelis. (2012 m. Gruodžio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/ar-galima-sakyti-kad-turtingas-zodynas-yra-zmogaus-kulturos-issilavinimo-mastelis.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 21 d. 03:39