Ar istorinės aplinkybės veikia žmogaus likimą?


Istoriniu ivykiu itaka zmogaus likimui. Istoriniu ivykiu itaka zmogui. Kaip istorija veikia zmogaus likima. Kaip istorines aplinkybes keicia likimus. Kaip istorines aplinkybes veikia zmogu. Kaip.istoribes aplinkybes nulemia zmoniu gyvenimus. Kaip istorija keičia žmogaus likima. Kaip istorines aplinkybes keicia zmogaus gyvenima. Kaip istoriniai ivykiai keicia zmogaus likima. Ar istorija gali nulemti žmogaus likimą.

Lietuvių rašinys. Ar istorinės aplinkybės veikia žmogaus likimą?


Istorinės aplinkybės – tai mūsų, viso pasaulio žmonių aplinkybės. Jos atskleidžia tai, kas buvo anksčiau, o tai atskleisti padeda kūriniai. Daugelį istorinių faktų sužinome ,būtent, iš kūrinių. Skaitydami gero siužeto istorinius kūrinius mes , galime sakyti, išgyvename tai kas vyko iki mūsų atsiradimo. Taigi, galime drąsiai teigti, kad istorinės aplinkybės veikia žmogaus lkimą.

Vienas iš geriausių tokių kūrinių yra Balio Sruogos , „Dievų miškas“. Kūrinyje autorius pasakoja apie Štuthofo koncentracijos stovyklą. Apie šią stovyklą jis rašo atrodo be jausmų, šaltai, be vilties išlikti. Kūrinyje atskleidžiamos žiaurios žmonių sugyvuliškėjimo detalės. Nors kūrinyje veiksmo mažai, vis pasakojami antižmogiškumo pavyzdžiai, tačiau šį kūrinį norisi skaityti ir skaityti. Sunku nesigilinti į buvusią situaciją, juk taip žiauriai buvo dorojamasi su bejėgiais, nualintais žmonėmis.

  • Lietuvių kalba Rašiniai
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (571 žodis)
  • Mokykla
  • Lietuvių rašiniai
  • Microsoft Word 12 KB
  • Ar istorinės aplinkybės veikia žmogaus likimą?
    10 - 3 balsai (-ų)
Ar istorinės aplinkybės veikia žmogaus likimą?. (2013 m. Birželio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/ar-istorines-aplinkybes-veikia-zmogaus-likima.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 23 d. 11:03