Ar sunku būti laisvam?


Kas trukdo zmogui buti laisvam. Ar lengva buti laisvam. Kodel zmogui svarbu buti laisvam. Ar lengva būti laisvam?. Kodėl žmogui nelengva būti laisvam. Kodel sunku buti laisvam. Ka reiskia buti laisvu zmogumi kreve. Kodel zmogui svarbu buti laisvam rasinys. Ar lengva buti laisvam v. kreves skirgaila. Rasinys kas trukdo zmogui buti laisvam.

Lietuvių rašinys. Ar sunku būti laisvam? Rašinys.


Sunku būti laisvam, nes neretai žmogus turi įsipareigojimų. Dažnai žmogus privalo daryti tai, ko jis nenori. Vykdydamas pareigą jis ne visada bus patenkintas ir laimingas, nes tai sunkus darbas. Sakoma, kad prasmingas gyvenimas kai tarnauji kitam, padedi jam gyventi. Tačiau ne visada būni laimingas. Apie pareigos ir laimės konfliktą kalbama XXa. pradž. rašytojo V.Krėvės dramoje „Skirgaila“. Dramoje vaizduojama XIV a. Lietuva ir valdovo Skirgailos likimas. Herojus siekia suvienyti Lietuvą ir kovoja už jos nepriklausomybę. Jis nori pasirinkti tinkamą kelią Lietuvai, trokšta gero tautai, tačiau nežino kaip tai padaryti. Matydamas kitų politinį aklumą, prisitaikymą, veikėjas darosi piktas ir žiaurus.

Ar sunku būti laisvam?. (2013 m. Lapkričio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/ar-sunku-buti-laisvam.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 26 d. 18:27