Ar valstybė egzistuoja individo labui ar individas - valstybės labui?


Filosofijos savarankiškas darbas. Ar valstybė egzistuoja individo labui ar individas - valstybės labui? Kas galėtų teisingausiai valdyti valstybę? Įvadas. Valstybės egzistavimas. Valstybė egzistuoja individo labui – tai komunizmas. Individas dirba valstybės labui – kapitalizmas. Teisingas valstybės valdymas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Mano, nuomone, geriausia ir teisingiausia valdžia yra prezidentinė respublika, kurios prezidentas būdamas valstybės atstovu, priverčia individus dirbti valstybės labui, ir kartu per jį, ir jiems patiems. Toks prezidentas būtų mėgiamas žmonių ir jį rinktų kitai kadencijai. Taip būtų pasiektas diktatūros efektas, be jos didžiausio minuso, tai yra, pilietinio karo. Žmonės laimingi, tai ir valdžia laiminga, ir kartu, tai sudaro, ir stiprią valstybę, kurioje individas dirba valstybės labui, o valstybė garantuoja jam saugumą ir kitas garantijas.

Ar valstybė egzistuoja individo labui ar individas - valstybės labui?. (2013 m. Spalio 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/ar-valstybe-egzistuoja-individo-labui-ar-individas---valstybes-labui.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 20 d. 01:38