Ar visuomenei reikalingi rašytojai moralistai? Savo požiūrį pagrįskite lietuvių literatūros pavyzdžiais


Ar reikalingi rasytojai moralistai. Lietuviu rasytojai moralistai. Moralistai lietuviu literaturoje. Moralistai rasytojai. Lietuviu literaturos moralistai. Izanga apie moralistus. Lietuviu moralistai. Ar visuomenei reikalingi moralistai. Autoriai moralistai. Kas yra rasytojas moralistas.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Kalbėjimo potemė 2014m. 12 klasei. Tema: Literatūra (Kultūra). 22 potemė su planu. 22. Ar visuomenei reikalingi rašytojai moralistai? Savo požiūrį pagrįskite lietuvių literatūros pavyzdžiais.


Kiekvienas literatūros kūrinys, kaip ir jo autorius yra unikalus. Juk visi rašytojai turi savo stilių, rašymo niuansų bei subtilybių. Tad skiriasi ir tai, ką jie savo kūriniuose nori perteikti skaitytojui. Vieni rašytojai tiesiog nori skaitovą nukelti į fantazijų pasaulį, leisti jam atitrūkti nuo realybės, kai tuo tarpu kiti renkasi savotišką mokytojo rolę. Tokio tipo rašytojai yra tarsi moralistai ir gyvenimo tiesos skleidėjai. Šiandien savo kalboje, pasiremdama lietuvių literatūros pavyzdžiais aptarsiu, ar mūsų visuomenei yra reikalingi rašytojai moralistai?

Kad geriau suprastume dabartinę situaciją, mes privalome nusikelti į praeitį. Manau, kad būtent praeityje rašytojai buvo kur kas labiau moralistai nei yra dabar. Taip yra todėl, kad anksčiau literatūros atstovai jautėsi labiau atsakingi už tautos švietimą, gyvenimo vertybių perteikimą.

Ar visuomenei reikalingi rašytojai moralistai? Savo požiūrį pagrįskite lietuvių literatūros pavyzdžiais. (2014 m. Kovo 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/ar-visuomenei-reikalingi-rasytojai-moralistai-savo-poziuri-pagriskite-lietuviu-literaturos-pavyzdziais.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 21 d. 16:15