Kokioje Lietuvoje man būtų gera gyventi, kad nenorėčiau emigruoti svetur


Kokiame pasaulyje noreciau gyventi. Esu laimingas gyvendamas lietuvoje. Kokiame pasaulyje noreciau užaugti. Man gera gyventi lietuvoje. Esu laimingas gyvendamas lietuvoje rasinys. Esu laiminga gyvendama lietuvoje. Rasinys as esu lietuvis. As didziuojuosi kad esu lietuvis. As didžiuojuos kad esu lietuvis. Kokiame pasaulyje noreciau gyventi rasinys.

Lietuvių rašinys. Kokioje Lietuvoje man būtų gera gyventi, kad nenorėčiau emigruoti svetur. Aš gimiau Lietuvoje. Esu laimingas, kad ši šalis man tėvynė ir didžiuojuosi,kad esu lietuvis. Man nesvarbu Lietuva turtinga ar varginga šalis. Ar ji randasi Europos centre, ar visų pamirštame pasaulio pakrašty. Niekur nėra man mielesnio ir geresnio krašto už Lietuvą, nes čia- mano namai, tėvai,čia gyveno mano protėviai ir tik Lietuvoje aš įsivaizduoju savo ateitį.


Aš gimiau Lietuvoje. Esu lainimgas, kad ši šalis man tėvynė ir didžiuojuosi,kad esu Lietuvis. Man nesvarbu Lietuva turtinga ar varginga šalis.

Galbūt tik dabar pradėjau suprasti kokia vis dėl to brangi man tėvynė. Visada svajojau užaugęs išvykti į užsienį, ten studijuoti pasirinktą specialybę, o po to dirbti mėgstamą darbą. Šiandien viskas kitaip. Mano norai ir viltys siejamos tik su Lietuva. Kodėl taip atsitiko? Atsakymas tik vienas: aš supratau, kad Lietuva man brangesnė už visas kitas šalis, kokios jos tik be būtų.

Visos mano mintys pakrypo kita linkme, po vienos geografijos pamokos. Tą dieną per šią pamoką kalbėjome apie Lietuvą. Mokytoja pasakojo, kad Lietuva- europos centras, kuo ji įpatinga, kas mūsų šalyje gražu, ką reikėtų keisti. Mane užpl nepastebimai mane užvaldė fantazija. Mano galvoje sukosi tik vienas klausimas: kokia turėtų būti ta šalis? Pirmiausia man prieš akis iškilo gražūs ir didingi pastatai, vienas už kitą didesni dangoraižiai, modernios ir puošnios parduotuvės, bankai ir kiti pastatai.

  • Lietuvių kalba Rašiniai
  • 2010 m.
  • Vidmantas
  • 1 puslapis (615 žodžių)
  • Mokykla
  • Lietuvių rašiniai
  • Microsoft Word 5 KB
  • Kokioje Lietuvoje man būtų gera gyventi, kad nenorėčiau emigruoti svetur
    10 - 1 balsai (-ų)
Kokioje Lietuvoje man būtų gera gyventi, kad nenorėčiau emigruoti svetur. (2010 m. Kovo 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/as-gyvenu-europos-centre.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 00:47