Asistento pedagoginės praktikos ataskaita


Pedagogikos praktikos ataskaita. Komunikacijos proceso vertinimas. Komunikacijos proceso duomenų analizė. Užduoties vykdymo refleksija.


Atlikdama šią užduotį jaučiausi įvairiai. Kadangi nei vienas stebimasis nebuvo įspėtas apie stebėjimą, visi procesai vyko natūraliai, buvo galima įžiūrėti natūralias emocijas ir jausmus pokalbių metu. Įvairūs šaltiniai man teigia, kad šiais laikais mokiniai sumodernėję, susvetimėję, tačiau pastebėjus atidžiau supratau, kad tai netiesa. Yra mokinių, kuriems reikia žmogiškos šilumos, bendravimo ir supratimo. Todėl ši užduotis man padėjo objektyviau spręsti apie mokinių tarpusavio santykius, taip pat bendravimą tarp vaikų ir mokytojų.

Atlikdama užduotį susidūriau su objektyvaus vertinimo sunkumais: buvo nelengva padaryti knkrečias išvadas remiantis stebimųjų elgesiu. Dažnai mokiniai nenuspėjami, sunku suprasti vienokį ar kitokį jų elgesį.

Asistento pedagoginės praktikos ataskaita. (2014 m. Gegužės 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/asistento-pedagogines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 20:01