Atsakomybė rašinys


Rasinys apie atsakomybe. Atsakomybes tema lietuviu literaturoje. Atsakomybe lietuviu literaturoje. Zmogaus atsakomybes tema. Apie atsakomybė literatūroje. Pareiga ir atsakomybe rasinys. Rasinys zmogaus atsakomybe. Zmogaus atsakomybe lietuviu literaturoje. Rasinys socialine atsakomybe. Atsakomybe rasiniai.

Lietuvių rašinys. Atsakomybė - būtinybė, pareiga atsakyti už elgesį, veiką, bet mano atžvilgiu būti atsakingam – tai rūpintis savo šeimos nariais. Atsakomybė gali būti išskiriama socialinė - moralinė, religinė, ekonominė, teisinė - atsakomybė. Mano rautinoje dažniausiai yra naudojama moralinė ir teisinė atsakomybė. Tai paaiškinkite, ką reiškia būti atsakingam? Nuo pat mažens vaikas šeimoje iš tėvų gauna tam tikrą gyvenimo prasmę, iš kurios išplaukia atsakomybės jausmas, ugdantis ne vienai dienai, bet visam gyvenimui. Mano supratimu, šeimoje vaikai privalo paklusti savo tėvams; dalintis darbais, ne tik meile; tėvus ir jų autoritetą gerbti ir mylėti bei klausyti jų patarimo. Tėvams paprašius ko nors jūsų atlikti jūs negalite galvoti, kad išsisuksite nieko nedarė, turite tai įvykdyti, nes jūs tampate už tai atsakingas - kaip yra sakes Oskaras Vaildas „Neįmanoma suversti savo atsakomybės kažkam kitam, ji visada grįžta tam, kam iš tikrųjų priklauso“.

Atsakomybė rašinys. (2014 m. Vasario 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/atsakomybe-rasinys.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 26 d. 20:20