Automatinio valdymo teorijos kursinis projektas


Elektrotechnikos kursinis darbas. Automatinio valdymo teorijos. Kursinio projekto užduotis. D) Apskaičiuojame nežinomą sistemos perdavimo koeficientą kf. EStruktūros prastinimas. Užrašome atviros, uždaros ir trigdžio sistemos charakteringąsias lygtis. Įsistatome perdavimo funkcijų išraiškas ir skaičius, susiprastiname. Įstatę skaičius ir susprastinę gauname atviros sistemos perdavimo charakteringąją lygtį. Uždaros sistemos perdavimo funkcija. Įsistatome perdavimo funkcijų išraiškas ir skaičius, susiprastiname. Suprastinę gauname uždaros sistemos perdavimo charakteringąją lygtį. FSudaryti nekoreguotos sistemos amplitudinės-fazines charakteristikas, amplitudines-dažnines ir fazines-dažnines charakteristikas (Bodė diagramasPreliminarus sistemos stabilumo nustatymas. GNustatyti sistemos stabilumą. Stabilumo nustatymo metodas – Lienaro ir Šiparo. IUžrašyti bendras atviros ir uždaros koreguotos sistemos perdavimo funkcijas nuo užduoties (nurodo) signalo ir nuo trikdžio signalo. Užrašyti atviros ir uždaros sistemos charakteringąsias lygtis. Pereinamieji vyksmai nuo trikdžio signalo. Išvados.


Suprastinti sistemos struktūrą ir užrašyti bendras atviros ir uždaros nekoreguotos sistemos perdavimo funkcijas nuo užduoties (nurodo) signalo ir nuo trikdžio signalo.

Nustatyti sistemos stabilumą. Stabilumo nustatymo metodas – Leinaro ir Šiparo.

Užrašyti bendras atviros ir uždaros koreguotos sistemos perdavimo funkcijas nuo užduoties (nurodo) signalo ir nuo trikdžio signalo.

Automatinio valdymo teorijos kursinis projektas. (2015 m. Spalio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/automatinio-valdymo-teorijos-kursinis-projektas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 06:55