Automatinių pavarų dėžių alyva


Mechanikos savarankiškas darbas. Įvadas. Automatinė pavarų dėžė. Kas sudaro automatinę pavarų dėžę. Automatinių pavarų dėžių skysčiai. Alyvos kokybės grupės. Nauja transmisinė alyva automatinėms pavarų dėžėms. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.


Automatinė pavarų dėžė dažniausiai naudojama lengvuosiuose automobiliuose ir autobusuose, rečiau krovininiuose automobiliuose. Automatinėje pavarų dėžėje yra 1-3 sankabos, lėtintuvas, 2-3 juostiniai arba diskiniai stabdžiai bei vienakryptė mova. Tiek frikcinės sankabos, tiek lėtintuvas bei stabdžiai yra šlapieji, dirba alyvoje. Taigi vienoje erdvėje, viename skystyje dirba krumpliaračiai, hidrauliniai bei frikciniai mechanizmai.

Darbo tikslas: Išsiaiškinti kas yra automatinė pavarų dėžė, kaip ji veikia. Tai pat išsiaiškinti kokie yra yra automatinių pavarų dėžių skysčiai, o svarbiausia, kokios alyvos naudojamos automatinėse pavarų dėžėse.

Automatinių pavarų dėžių alyva. (2015 m. Kovo 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/automatiniu-pavaru-deziu-alyva.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 03:36