Automobilio eksploatavimo ir remonto kursinis Toyota Corolla


Transporto kursinis darbas. Įvadas. Techninės priežiūros technologija. Techninių priežiūrų periodiškumas ir darbų apimtis. Darbuotojų skaičius. Darbo postų skaičius. Pagalbinių darbų postai. Įranga, prietaisai ir įrankiai. Padalinio plotas. Energetika. Pagrindinės medžiagos ir atsarginės detalės naudojamos procese. Automobilio techninės priežiūros darbų technologiniai procesai. Techninės priežiūros darbų organizavimas. Darbo proceso organizavimas. Darbo ir poilsio režimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Tinkamus eksploatuoti vidaus degimo variklius pavyko sukurti tik XIX a. pabaigoje, kai buvo išsiaiškinti termodinamikos pagrindai. Šiame amžiuje į kelius išriedėjo ir pirmieji automobiliai. Tai buvo pirmieji žingsniai, kurie nuo to laiko leido labai sparčiai vystytis automobilizmo pramonei. Kasmet vis daugiau automobilių išriedėdavo į gatves ir kelius, vis daugiau kompanijų, o gal geriau sakyti, kad privačių asmenų ėmėsi automobilių gamybos. To laiko automobiliai buvo labai netobuli ir visiškai nepatikimi. Toliau vystanti automobilizmo pramonei, vystėsi ir technologijos, kurios buvo sudėtingesnės ir patikimesnės. Nepaisant to, automobiliai vis gedo, nors patikimumas gerėdavo. Automobilių techninis lygis kilo ganėtinai greitai, specializuotos techninės priežiūros stotys pasidarė būtinybė, nes ne kiekvienas galėjo suremontuoti savo automobilį.

Projekto objektas: Toyota Corolla techninės priežiūros ir remonto technologijos sukūrimas.

Projekto tikslas: Suprojektuoti Toyota Corolla techninės priežiūros ir remonto technologiją.

Darbo uždaviniai:

1.Parengti techninės priežiūros

2.Apskaičiuoti energetiką;

3.Apskaičiuoti dirbančiųjų sudėtį, pagalbinių ir vadovaujančių darbuotojų kiekį;

4.Parengti posto planą.

Atliekant kursinį darbą, buvo naudojami metodai: techninė literatūra; žinynai; stebėjimas; interneto prieiga.

Rengiant Toyota Corolla automobilių priežiūros ir remonto technologinį projektavimą buvo atliekami metodiniai būdai: sintezė; dokumentų rinkimas; duomenų analizė.

Pagal pateiktą automobilio modelį suprojektuotas lengvųjų automobilių Toyota Corolla remonto padalinys.

  • Transportas Kursiniai darbai
  • 2015 m.
  • Vytautas
  • 22 puslapiai (4817 žodžių)
  • Kolegija
  • Transporto kursiniai darbai
  • Microsoft Word 1361 KB
  • Automobilio eksploatavimo ir remonto kursinis Toyota Corolla
    10 - 7 balsai (-ų)
Automobilio eksploatavimo ir remonto kursinis Toyota Corolla. (2015 m. Vasario 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/automobilio-eksploatavimo-ir-remonto-kursinis-toyota-corolla.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 08:07