Automobilio techninė priežiūra


Transporto kursinis darbas. Antraštinis lapas. Projekto užduotis. Projekto žiniaraštis. Įvadas. Aprašymo skyrius. Projektojamo remonto baro ir zonos charakteristika. Riedmenų techninė charakteristika,pradiniai duomenys. Skaičiavimo skyrius. Riedmenų techninės priežiūros ir remonto gamybinė programa. Darbotojų skaičius. Darbo vietų ir postų skaičius. Energetika.Gamybinis patalpų plotas. Technologinė įranga ir invertorius. Technologinis skyrius.


Mano kursinio projekto tem KA zona ir maitinimo sistemos prietaisų baras.Pagrindinės automobilių markės kurios sudaro mano projektojamą autotransporto įmonė yra VW GOLF,VW PASSAT ir VOLVO S60,jų bendras kiekis 400 automobilių.

Šio kursinio projekto tikslas ir uždavinys yra paskaičiuoti KA zonos ir maitinimo sistemos prietaisų baro gamybinė programą,nustatyti darbininkų skaičiu,taip pat apskaičiuoti gamybinį plotą.Projektuojant parinkti šiuolaikinę technologinę įrangą,kuri pagerintų vykdomų darbų kokybę.

Automobilio techninė priežiūra. (2014 m. Lapkričio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/automobilio-technine-prieziura.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 14 d. 04:42