Automobilių išardymo surinkimo praktika autoservise


Kauno autoservisas praktikai. Praktika autoservise ataskaita. Surinkimo praktika ataskaita.

Transporto praktikos ataskaita. Išardymo – surinkimo praktikos ataskaita. Įvadas. Volkswagen golf. Stabilizatoriaus traukiu keitimas. Pusašio šarnyru keitimas. Amortizatorių keitimas. Stabdžių diskų keitimas. Darbų sauga. Darbų saugos taisyklės. Priešgaisrinė sauga. Aplinkos apsauga.


Surinkimo - išardymo praktika, tai viena iš praktikų Kauno technikos kolegijoje, atliekama ATE 0/3 grupės studentų. Praktika buvo atliekama balandžio 30 – gegužės 18 dienomis.

Pirmąją praktikos dieną buvo susipažinta su praktikos pobūdžiu, tam tikromis saugos priemonėmis. Sekančiomis dienomis praktika buvo atliekama UAB ,,GERLUKAS“ autoserviso garažose Jonavoje.

Kadangi praktikos laikotarpis buvo ne trumpas teko ardyti ir vėl surinkti įvairių markių automobiliu mazgus, ataskaitoje pateikti keli einami remontai. Išardant visus objektus, buvo susipažinta su jų veikimo principu bei sandara.

Automobilių išardymo surinkimo praktika autoservise. (2013 m. Vasario 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/automobiliu-isardymo-surinkimo-praktika-autoservise.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 12:27