Automobilių kėbulų ir jų mazgų išardymas ir surinkimas


Transporto praktikos ataskaita. Įžanga. Apie įmonę. Įmonės kontaktai. Įmonės tiekiamos paslaugos. Partneriai. Personalas. Darbų vykdymas. Darbų sauga. Įmonėje naudojama darbo įranga. Automobilių kėbulų ir jų mazgų išardymas ir surinkimas. Kėbulų tipai. Praktikos atlikimas. Elektrinės automobilio detalės išardymas. Automobilinio starterio išardymas. Starterio veikimo principas. Išvados. Literatūra.


Kaip ir minėjau praktika atlikau savo gimtajame mieste. Labai daug sužinojau apie automobilius, nes iki praktikos aš tiek nebuvau susidūręs su automobiliais. Atlikdamas praktika aš vaizdžiai pamačiau kaip atrodo automobilių varikliai, pamačiau kaip atrodo pavarų dėžės, važiuoklės ir t.t. Per šią praktika taipogi išmokau išrinkti automobilius, naudotis specialiai tam skirtais įrankiais, tai pat įgavau bendra išprusimą apie automobilius, tai pat išsiaiškinau ką atlieka starteris, jo veikimo principą bei sudėtį.

Automobilių kėbulų ir jų mazgų išardymas ir surinkimas. (2014 m. Kovo 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/automobiliu-kebulu-ir-ju-mazgu-isardymas-ir-surinkimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 13 d. 17:13