Automobilių techninis eksploatavimas Technologinės praktikos ataskaita


Inžinerijos praktikos ataskaita. Vilniaus viešasis transportas. Darbo sauga ir priešgaisrinė apsauga. Suvirinimo elektrodais įrengimai. Suvirinimo technologija. Elektrolankinio automatinio suvirinimo, naudojant apsauginės dujas, įrengimai. Dujinio suvirinimo ir pjovimo įrengimai. Suvirinimo technologija. Litavimas kietaisiais ir minkštaisiais lydmetaliais. Išvados. Naudota literatūra.


Pagrindinis technologinės praktikos tikslas – susipažinti su automobilių remonto technologijomis, skirtingais suvirinimo ir litavimo darbais, bei pritaikyti juos praktinėje veikloje. Taipogi technologinės praktikos metu buvo galimybė susipažinti su garsiom įmonėm, kurios atsakingos už lengvųjų bei krovininių automobilių techninį eksploatavimą. Praktikos metu aplankėme tokias įmones kaip „SilberAuto“ Mercedes-Benz atstovą Lietuvoje, bei „VVT“ Vilniaus viešasis transportas, kur susipažinome su įmonėse naudojamais transporto tipais ir techniniam eksploatavimui naudojama įranga.

Automobilių techninis eksploatavimas Technologinės praktikos ataskaita. (2014 m. Gruodžio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/automobiliu-techninis-eksploatavimas-technologines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 16 d. 23:02