Banko auditas


Ekonomikos kursinis darbas. Įvadas. Banko personalo valdymo audito programa. Banko personalo valdymo įvertinimo ataskaita. Literatūra.


Kiekviena įmonė ar organizacija stengiasi vykdyti savo veiklą kuo sėkmingiau. Tačiau kartais atsiranda tam tikrų trukdžių, dėl kurių ne viskas vyksta taip kaip tikimasi. Siekiant rasti visas priežastis lemiančias neigiamus padarinius įmonė atlieka auditą. Auditas – tai atliekamas patikrinimas, kuriuo metu yra analizuojama audituojama sritis ir pateikiamas įvertinimas. Iš gautų įvertinimų įmonė gali atrasti kas joje yra atliekama netinkamai ir įvykdytų pakeitimus, kurie pakeistų esamą netenkinančią situaciją. Šiame darbe bus atliekamas personalo auditas, pateikiamas įvertinimas.

1. Pastebėjimas: darbuotojai turėjo atlikti praktines užduotis, kurių metu buvo pateikiamos konfliktinės situacijos. Jų tikslas buvo jog darbuotojai parodytų savo sugebėjimus, bei išmanymą kaip reikia tinkamai elgtis tokioje padėtyje. Užduočių atlikimo metu buvo pastebėta, kad didžioji dalis darbuotojų sugeba išlikti ramūs, neprovokuoja didesnio konflikto bei pateikia sprendimo būdą, kuris gali tenkinti klientą. Tačiau keletas darbuotojų, susiklosčius konfliktinei situacijai nežinojo kaip elgtis, pasimetė. Nesugebėjo pateikti sprendimo būdo, kuris galėtų sušvelninti nemalonę padėtį. Vienu atveju netgi buvo rodomas pyktis, agresija.

Rizika: darbuotojui nesugebant išspręsti konfliktinės situacijos, klientas gali likti

nepatenkintas. Dėl netenkinančio aptarnavimo asmuo gali nuspręsti naudotis kitų įmonių paslaugomis, bei viešojoje erdvėje pateikti neigiamus atsiliepimus. Tai gali paveikti banko reputaciją, klientų srautus bei sumažinti pelną.

Banko auditas. (2016 m. Sausio 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/banko-auditas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 23:53