Basanavičius ir Kudirka skaidrės


Vincas kudirka skaidres. V kudirka skaidres. Ar pritartumete kudirkos. Kudirka ir basanavicius pasirase. Vincas kudirkas labora. Kudirka ir basanavicius. Basanaviciaus ir kudirkos nuopelnai lietuvai. Rasinys apie basanaviciu ir kudirką. Kudirka ir basanavicius nuopelnai lietuvai. Vinco kudirkos ir jono basanaviciaus nuopelnai lietuvai.

Lietuvių skaidrės. Jonas basanavičius. Tėvai parūpino jam kaimo mokytoją. Mokėsi lukšių pradžios mokykloje. Išvyko tęsti mokslų į maskvą. Tojo į maskvos universiteto istorijos-filosofijos fakultetą. Išvyko į bulgariją. Lietuvių tautos atgimimo manifestą. Nuopelnai lietuvai. Organizuoti archeologiniai kasinėjimai. Pirmasis pasirašė nepriklausomybės aktą. Vincas kudirka. Gydytojas, prozininkas, poetas, publicistas. Prozininkas, poetas, publicistas, kritikas, įstojo į seinų kunigų seminarijąvertėjas, varpininkas. Laikraščio „varpas“redaktorius. Sėdo į kalėjimą. Buvo pašalintas iš universiteto.

Basanavičius ir Kudirka skaidrės. (2013 m. Sausio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/basanavicius-ir-kudirka-skaidres.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 19 d. 12:49