Bendravimas referatas


Bendravimas darbe referatas. Referatas bendravimas.

Psichologijos referatas. Bendravimas, kas tai? Verbalinis bendravimas. Eksplicitinis ir implicitinis pranešimas. Kongruentūs ir nekongruentūs pranešimai. Neverbalinis bendravimas. Kas verčia mus bendrauti. Sėkmingas bendravimas. Bendravimo įgūdžiai.


Dažnai nenorėdami atskleisti savo jausmų, emocijų sakome vieną, nors mūsų kūno kalba siunčia visai priešingus signalus. Tačiau sugebėdami valdyti savo emocijas ir neverbalinius signalus, bendraudami galime siekti mums aktualių tikslų, nepaisant emocinės būsenos.

Bendraudami mes tenkimes įvairius poreikius, tokius kaip informacijos apsikeitimas, savęs pažinimas, laimėjimų, saugumo, prikausimo, bet kitus socialinius poreikius.

Ne visada bendraudami su kitais žmonėmis jaučiames vienodai gerai. Nuo to kokios yra mūsų emocijos bendraujant, kokius savo poreikius patenkiname priklauso ar mūsų bendravimas yra sėkmingas.

Kokie yra bendravimo būdai ir kas skatina mus jeis naudotis? Norėdami tai išsiaiškinti turime susipažinti su bendravimo būdais ir bendravimo svarba mūsų gyvenime.

Bendravimas referatas. (2014 m. Birželio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/bendravimas-referatas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 06:41