Bendruomenės slauga


Bendruomenės slaugos praktikos ataskaita. Bendruomenes slaugos savarankiskas. Google lt slauga. Bendruomenes slauga referatas. Bendruomenes slauga.savarankiskas darbas.

Slaugos savarankiškas darbas. Mokomoji paciento slaugos istorija. Paciento slaugos lapas. Dokumentinė dalis. Paciento slaugos poreikių vertinimas. Slaugymo lapas. Situacijos aprašymas.


80 metų vyras, V. L., prieš metus patyręs insultą ir turėjo smegenų edemą, ko pasekoje visiškai sutriko jutimai. Po insulto buvo ištikę keli epilepsijos priepuoliai. Yra diagnozuota Alzheimerio liga. Gyvena su žmona.

Pacientui yra paliatyvios pagalbos poreikis, dėl koordinacijos ir pusiausvyros sutrikimų negali keltis iš lovos, dėl Alzheimerio ligos sutrikęs bendravimas. Serga pneumokonioze (ilgų darbo metų dulkėtoje aplinkoje pasekoje), dėl to kankina dusulys. Serga ateroskleroze. Dėl nepaaiškinamo nerimo jis blogai miega naktimis, kankina nemiga.

Bendruomenės slauga. (2013 m. Spalio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/bendruomenes-slauga.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 24 d. 09:42