Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro edukaciniai projektai


Vadybos kursinis darbas. Įvadas. Edukacinės veiklos projektų teorijos analizė. Projekto apibrėžimas ir įgyvendinimo etapai. Edukacinių projektų teorinė apibrėžtis. Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro projektinės veiklos analizė. Tyrimo metodika. Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro edukaciniai projektai. Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro edukacinių projektų analizė. Išvados. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas. Priedų sąrašas.


Temos aktualumas. Laikmetyje, kuriame gyvename taip greitai viskas kinta, kad net nepastebime, kiek daug pamirštame naudingų dalykų, jau buvusių senovėje. Edukaciniais projektais norima priminti tradicinius senovės papročius, amatus, liaudiška muziką bei šokius, stengiamasi, kad jaunoji karta žinotų lietuvių liaudies šventes, tradicijas ir kaip jos švenčiamos. Visa ši patirtis geriausiai perduodama iš lųpų į lūpas, o edukaciniai projektai yra puiki pagalbinė priemonė tai padaryti.

Problematika. Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro poreikis surasti veiksmus, kurie skatintų jaunesniąją kartą dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose.

Darbo objektas –

Darbo tikslas – išanalizuoti Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro edukacinius projektus.

Darbo uždaviniai

Išanagrinėti projekto apibrėžimą ir įgyvendinimo etapus.

Nustatyti Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro edukacinius projektus.

Išanalizuoti Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro pasirinktus edukacinius projektus.

Darbo metodai – mokslinės literatūros analizė, lyginamoji analizė, sisteminimas, apibendrinimas.

  • Vadyba Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Audrenija
  • 27 puslapiai (6973 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vadybos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 93 KB
  • Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro edukaciniai projektai
    10 - 4 balsai (-ų)
Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centro edukaciniai projektai. (2013 m. Spalio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/bikavenu-senuju-kaimo-tradiciju-kulturos-centro-edukaciniai-projektai.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 14:13