Biliūnas Ubagas. Sudėtingas žmogaus likimas


Ubagas biliunas. Novele ubagas. Biliūno ubagas. Jonas biliunas ubagas. Apsakymas ubagas. Ubagas interpretacija. J.biliunas ubagas. Ubagas jonas biliunas. J biliunas ubagas. Jonas biliunas ubagas novele.

Lietuvių interpretacija. Mano pirmas parskaitytas biliūno kūrinys - tai apsakymas „ubagas“. Ši trumpa novelė priverčia žmogų susimąstyti apie žmogaus likimo sudėtingumą ir susitaikymą su juo. Panašų įspūdį palieka ir kiti apsakymai- „brisiaus galas“, „kliudžiau“, „nemunu“, o taip pat apysaka „liūdna pasaka“, kurie leidžia suprasti, kad biliūno rašymo tikslas nėra pramoginės literatūros kūrimas. Savo neilgais, švelnumu ir jausmingumu dėmesį pritraukiančiais kūriniais jis bando prabilti į žmogaus teisingumo instanciją- sąžinę. Kyla klausimas, kaip pagrįsti biliūno polinkį į sudėtingo žmogaus likimo tyrinėjimą.


Mano pirmas parskaitytas biliūno kūrinys - tai apsakymas ubagas. Panašų įspūdį palieka ir kiti apsakymai- brisiaus galas , kliudžiau , nemunu , o taip pat apysaka liūdna pasaka , kurie leidžia suprasti, kad biliūno rašymo tikslas nėra pramoginės literatūros kūrimas. Ar tai gali būti paprastas susidomėjimas kasdienėmis problemomis, ar atsakymo į šį klausimą reikėtų ieškoti giliau? Gal jo paties biografijoje? O gal jo dvasios pasaulyje?

Biliūnas Ubagas. Sudėtingas žmogaus likimas. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/biliunas-ubagas-sudetingas-zmogaus-likimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 00:50