Bioduomenų gavimas


Biologijos savarankiškas darbas. Tema Biologinės pakraipos duomenų bazės bei SRS paieška. Loginiai jungtukai informacijos paieškoje Kodas P04329 A dalis UniProt. Darbo tikslas. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Kita naudinga informacija rasta skyrelyje „ Names & Taxonomy “. B dalis. C dalis. D dalis. E dalis.


UniProt yra visuotinis baltymų šaltinis, duomenų apie baltymus centrinė saugykla, kuri buvo suderinta su Swiss-Prot, TrEMBL ir PIR-PSD duomenų bazėmis. Joje yra randama laisvai, išsamiai bei aukštos kokybės prieinama informacija apie baltymų sekas. Uniprot bazėje yra pateiktas didelis kiekis informacijos iš mokslinės literatūros apie baltymų atliekamas biologines funkcijas.

UniProt yra keturios pagrindinės duomenų bazės: UniProtKB (su pobazėmis Swiss-Prot ir TrEMBL), UniParc, UniRef, and UniMes.

Viena iš jų, UniProtKB (UniProt Knowledgebase), yra baltymų duomenų bazė, iš dalies kuruojama specialistų. Ji sudaryta iš 2 dalių: UniProtKB/Swiss-Prot ir UniProtKB/TrEMBL.

Darbo tikslas: Surasti aminorūgščių seką, jos ilgį ir masę UniProtKB duomenų bazėje , pagal pateiktą kodą: P04329.

Darbo rezultatai: Radau duoto kodo baltymo amino rūgščių seką. Taip pat šalia jos ilgį: 407 aminorūgščių ir masę: 43,838 Da.

Bioduomenų gavimas. (2015 m. Gruodžio 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/bioduomenu-gavimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 11 d. 15:23