Blakstienų ir lūpų dažymas


Kosmetologijos analizė.

Blakstienų dažymas. Dirbtinės blakstienos. Lūpų makiažas. Lūpų pieštukai. Lūpų dažai. Lūpų blizgiai. Lūpų makiažas. Dieninis makiažas. Klasikinis dieninis makiažas. Romantinis dieninis makiažas. Dieninis dalykinis makiažas. Vakarinis makiažas. Klasikinis vakarinis makiažas. Dalykinis vakarinis makiažas. Proginis vakarinis makiažas.


Blakstienų tuūas gali tūrėti naudingų komponentų (vitaminų, proteino, keratino, glicerino ir kt.), maitinančių, stiprinančių blakstienas, skatinančių jų augimą, suteikiančių elastingumo.

Blakstienų tušo netoleravimas pasireiškia vokų pabrinkimų, niežėjimu ir akių ašarojimu. Alergiškoms akims gaminamas hipoalerginis blakstienų tušas, kurio sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, bet yra subalansuotas pH (atitinka ašarų pG).

Tušas tepamas plonu sluoksniu 2 – 3 kartus.

Kol blakstienų tušas neišdžiuvęs, blakstienos pašukuojamos šukutėmis. Taip suteikiamas natūralumas ir atsikratoma sukibimų.

Jeigu akys yra giliai įdubusios ir/arba arti viena kitos, išorinio akies kampo blakstienos dažomos tušu storai.

Dažant akis su nuleistais išoriniais akių kampais akcentuojamos viršutinio voko vidurinės dalies blakstienos.

Lūpos būna įvairios formos: putlios, plonos, siauros, plačios ir kt., todėl jų dažymas turi būti derinamas su kiekviena forma individualiai.

Lūpų makiažui naudojamas kontūrinis pieštukas, lūpų dažai ir blizgesys.

Prieš dažant lūpas, jos padengiamos lūpų balzamu. Gali būti atliekamas lūpų šveitimas.

Lūpų pieštukas skirtas lūpų kontūrui koreguoti ir tam, kad lūpų dažai neištekėtų pro lūpų raukšleles ir lūpų makiažas ilgiau išsilaikytų.

Lūpų pieštuko spalva derinama prie pasirinktų lūpų dažų spalvos. Gali būti puse tono ar tonu tamsesnis už lūpų dažų spalvą.

Pieštuku nubrėžta linija retušuojama vidinės lūpų dalies link.

Ryškus lūpų kontūras dažnai moterį sendina.

Yra ir permatomų lūpų pieštukų.

 • Kosmetologija Analizės
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Simona
 • 6 puslapiai (976 žodžiai)
 • Kolegija
 • Kosmetologijos analizės
 • Microsoft Word 540 KB
 • Blakstienų ir lūpų dažymas
  10 - 10 balsai (-ų)
Blakstienų ir lūpų dažymas. (2016 m. Gegužės 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/blakstienu-ir-lupu-dazymas.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 24 d. 17:13