Boulingas referatas


Kūno kultūros referatas. Referatas apie boulingą. Įvadas. Boulingo istorija. Boulingas lietuvoje. Boulingo rūšys. Uždarų patalpų boulingo rūšys. Lauke žaidžiamo boulingo rūšys. Boulingo taisyklės. Išvados. Literatūra.


Boulingas pastaruoju metu tampa vis populiaresnis tarp besimokančio jaunimo, tai sporto šaka nereikalaujanti specialaus pasirengimo ir didelių pastangų. Šį žaidimą yra siūlome įtraukti į bendrojo lavinimo mokinių programos turinį, siekiant sąmoningo mokinių fizinio aktyvumo. Boulingą pritaikyti pamokose yra visai nesudėtinga, tam nereikia nei specialių patalpų, nei specialių priemonių, reikia tik trupučio išmonės.

Vietoj kėglių galima panaudoti paprasčiausius plastmasinius butelius, o vietoj specialių kamuolių galima naudoti kimštinius kamuolius, netgi sugalvoti savo taisykles. Tai vaikams yra labai įdomu, sukelia daug gerų emocijų, daug smagaus azarto. Tokio tipo pamoka pravedžiau savo mokykloje.

Boulingas referatas. (2013 m. Kovo 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/boulingas-referatas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 19 d. 00:38