Bta draudimas finansinės veiklos analizė ir vertinimas


Daudimo kursinis darbas. Įvadas. Bta draudimas mokumo rodiklių analizė ir vertinimas. Bta draudimas likvidumo rodiklių analizė. Bta draudimas pelningumo rodiklių analizė ir vertinimas. Bta draudimas finansinio stabilumo rodiklių analizė ir vertinimas. Išvados. Literatūra. Priedai. Priedas. Bta draudimas balansas. Bta draudimas pelno (nuostolio) ataskaita.


Darbo tikslas – išanalizuoti ir įvertinti „BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje finansinę veiklą.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti ir įvertinti „BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje mokumo rodiklius.

2.Išanalizuoti ir įvertinti „BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje likvidumo rodiklius.

3.Išanalizuoti ir įvertinti „BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje pelningumo rodiklius.

4.Išanalizuoti ir įvertinti „BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje finansinio stabilumo rodiklius.

Darbo metodas – mokslinės teorinės literatūros ir kitų informacijos šaltinių analizė.

1.Išanalizavus „BTA Insurance Company“ SE filialas Lietuvoje 2009-2010 metų mokumo rodiklius, galima teigti, kad ši draudimo bendrovė yra moki, ji sugeba įvykdyti iš draudėjų prisiimtus įsipareigojimus, taip pat pajėgia užtikrinti stabilią veiklą, nes analizuojamu laikotarpiu mokumo koeficientai buvo didesni už jiems nustatytą 1 ribą, nuo kurios įmonės laikomos mokiomis.

2.Analizuojamu laikotarpiu likvidumo rodikliai viršija nustatytą 1 ribą, todėl galima teigti, kad „BTA Insurance company“ SE filialas Lietuvoje turi pakankamai didelius aktyvus, kad užtikrintų kompanijos būsimų išlaidų ir nuostolių finansavimą. Įmonė turi pakankamai ypač likvidaus turto, tad prireikus, be didelių nuostolių, jį galėtų paversti grynaisiais pinigais ir įvykdyti įsipareigojimus. Likvidumo koeficientai rodo, kad įmonė neturi jokių sunkumų ir susiklosčius nepalankiai situacijai įvykdytų įsipareigojimus draudėjams.

  • Draudimas Kursiniai darbai
  • 2015 m.
  • Aura
  • 36 puslapiai (4851 žodis)
  • Universitetas
  • Daudimo kursiniai darbai
  • Microsoft Word 553 KB
  • Bta draudimas finansinės veiklos analizė ir vertinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Bta draudimas finansinės veiklos analizė ir vertinimas. (2015 m. Vasario 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/bta-draudimas-finansines-veiklos-analize-ir-vertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 18 d. 18:04