Buhalterijos praktika


Praktika buhalterijoje. Praktikos darbas logistikoje buhalterijoje.

Apskaitos kursinis darbas. Įvadas. Mokesčiai ir jų mokėtojai. Pagrindinės sąvokos. Darbo užmokestis. Darbo užmokesčio funkcijos ir rūšys. Darbo užmokesčio dokumentai. Atostogos ir atostoginių priskaičiavimas. Atostogų suteikimas. Atostoginių priskaičiavimas. Nedarbingumas. Motinystės (tėvystės) atostogos. Nėštumo ir gimdymo atostogos. Vaiko priežiūros atostogos. Uab “otarus” darbuotojų darbo užmokestis. Įmonės pristatymas. Darbuotojų darbo sutartys. Darbo laiko apskaita. Sodrai pildomos ataskaitos. Išvados. Literatūros sąrašas.


Pagal Vilniaus verslo teisės akademijos praktikos programą, nuo 2011 m. rugsėjo 15 dienos iki 2001m. spalio 7 dienos, atlikau praktiką UAB “Otarus” buhalterinės apskaitos skyriuje.

Atsižvelgdama į studento praktinio mokymo sutarties sąlygas, stengiausi susipažinti su UAB “Otarus” pagrindiniais tikslais ir funkcijomis, išanalizuoti pagrindines sąvokas, apibrėžimus ir pagrindines problemas, susipažinti su teisės norminiais aktais vykdoma apskaitos sistema, darbo užmokesčio žiniaraščiais, balanso ir pelno-nuostolio ataskaitomis ir kitais įmonės apskaitos dokumentais.

Didžiauią dėmesį praktikos laikotarpiu skyriau darbuotojų priėmimo į darbą ir atleidimo tvarka,darbo užmokesčio apskaita, apskaitos dokumentams, jų pildymui ir registravimui pagal nustatytą tvarką

Buhalterijos praktika. (2013 m. Balandžio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/buhalterijos-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 20 d. 22:36