Būti sąžiningam, vadinas būti atsakingam


Buti saziningam vadinasi buti atsakingam. Būti sąžiningam - vadinasi būti atsakingam. Buti saziningam vadinasi buti atsakingam biliunas. Buti saziningam vadinasi buti atsakingam rasinys. Būti saziningu vadinasi buti atsakingu. Ka reiskia buti saziningam. Ar lengva buti saziningam. Buti saziningam vadinasi buti atsakingam jonas biliunas. Buti saziningam buti atsakingam. Būti sąžiningam tai būti atsakingam.

Lietuvių rašinys. Būti sąžiningam – vadinasi, būti atsakingam rašinys.


Terminų žodyne aprašoma, kad sąžinė- tai dorovinio atsakingumo už savo poelgius jausmas, jų vertės įsisąmoninimas: sąžinės balsas, sąžinės laisvė. Tačiau šiais laikais toks apibėžimas netenka savo prasmės žmonių gyvenimuose, nes dauguma žmonių elgiasi taip, lyg jie neturėtų sąžinės. Savaime suprantama, kad sąžinę reikia ugdyti, tačiau taip padaryti beveik neįmanoma nebūnant atsakingam.

Nepriklausomai nuo to, kaip elgiasi žmonės, visi turi sąžinę, tačiau su ja skirtingai elgiasi. Vieni ją puoselėja, kiti – nuslopina, treti – naudojasi sąžine tik tada kai jiems naudinga. Sąžinė dažnai iškelia klausimą – pasielgti teisingai atsižvelgiant į aplinkinių gerovę, ar pasielgti savanaudiškai ir galbūt išnaudojant kitą žmogų. Nors šis klausimas yra sunkus, deja, dažniausiai pasirenkamas antrasis variantas. Aš manau, kad sąžiningas asmuo turi būti didžiausia vertybe, norint nugyventi prasmingesnį gyvenimą ir kuriant gražesnę visuomenę.

  • Lietuvių kalba Rašiniai
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (470 žodžių)
  • Mokykla
  • Lietuvių rašiniai
  • Microsoft Word 12 KB
  • Būti sąžiningam, vadinas būti atsakingam
    10 - 2 balsai (-ų)
Būti sąžiningam, vadinas būti atsakingam. (2013 m. Balandžio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/buti-saziningam-vadinas-buti-atsakingam.html Peržiūrėta 2017 m. Vasario 20 d. 15:18