BVP to meto kainomis ir Valstybinio Socialinio draudimo senatvės pensijos dydis


Finansų skaidrės. BVP to meto kainomis (Lt. ) ir. Valstybinio Socialinio draudimo senatvės pensijos dydis. Užduoties tikslas ar yra ryšis tarp BVP tenkančio vienam gyventojui ir senatvės pensijos dydžio. Tyrimo metodai Statistinių duomenų analizė. Bendrasis vidaus Produktas. Valstybinė Socialinio draudimo. Socialinio draudimo ir pensijų sistema yra sudėtinga.  Koreliacijos koeficientas  Koreliacijos koeficientas. Apibendrinimas Koreliacinis ryšys BVP ir Valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos rodo.


Tyrimo metodai Statistinių duomenų analizė; grafinis duomenų vaizdavimas; lyginamoji ir loginė analizė bei apibendrinimas.

BVP to meto kainomis (Lt.) irValstybinio Socialinio draudimo senatvės pensijos dydis.

 Koreliacijos koeficientas  Koreliacijos koeficientas apskaičiuojamas pagal formulę Apskaičiavus BVP ir Valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos dydžio koreliacijos koeficientą pagal formulę gauname 0.943037.

Apibendrinimas Koreliacinis ryšys BVP ir Valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos rodo, kad jų pokyčiai vyksta tuo pat metu. Akivaizdu, kad ryšys tarp Valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos dydžio yra stiprus . Galima teigti, kad tiek BVP, tiek VSD senatvės pensijos augimą įtakoja, taip vadinama trečioji priežastis, ekonominė situacija šalyje: Ekonominio nuosmukio metu 2009-2011 metais sumažėjus BVP sumažinama ir Valstybinio socialinio draudimo senatvės pensija; Ekonominei situacijai pagerėjus, pradeda didėti ir Valstybinio socialinio draudimo senatvės pensija. Augimas matosi 2004-2008m. bei vėl prasideda nuo 2012 m..

  • Finansai Skaidrės
  • 2015 m.
  • Vilma
  • 13 puslapių (560 žodžių)
  • Universitetas
  • Finansų skaidrės
  • MS PowerPoint 379 KB
  • BVP to meto kainomis ir Valstybinio Socialinio draudimo senatvės pensijos dydis
    10 - 10 balsai (-ų)
BVP to meto kainomis ir Valstybinio Socialinio draudimo senatvės pensijos dydis. (2015 m. Balandžio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/bvp-to-meto-kainomis-irvalstybinio-socialinio-draudimo-senatves-pensijos-dydis.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 29 d. 08:27