C++ kalbos kursinis darbas


Darbai c kalba. C kalbos namu darbai.

Informatikos kursinis darbas. Saulės sistemos vizualizacija. įvadas. kursinio darbo bendroji dalis. Užduotis. Užduoties realizavimas. Skaičiavimai. Papildomi komentarai. rezultatai. išvados. literatūra. priedai. Kursinis darbas. H. Cplanetdraw. Cpp. Cdata. Cpp. Cskaiciavimai. Cpp. Cmeniu. Cpp. Cekranas. Cpp. Main. Cpp.


Nuo seno žmonės domisi dangaus kūnais ir šiandien jų noras sužinoti viską nei trupučio nesumažėjo, todėl mokslininkai toliau tiria ir gilinasi apie Saulės sistemą ir kas už jos ribų. Šiandien yra nustatyta, kad Saulės sistemoje yra devynios planetos, tarp kurių ir mūsų gyvenamoji Žemė. Yra nustatyta, kad kiekviena planeta sukasi aplink mūsų galaktikos žvaigždę — Saulę. Planetos sukasi aplink ją skirtingu greičiu bei yra skirtingo dydžio. Mes nusprendėme pasirinkti šią temą, kaip savo kursinio tema. Pavaizduoti Saulės sistemą vizualiai, tuo pačiu parodyti kaip juda planetos, jų palydovai, bei kiti kosminiai kūnai. Šį darbą galėtų pritaikyti tiek astronomai, tiek astrologai darant tam tikrus skaičiavimus.

C++ kalbos kursinis darbas. (2013 m. Balandžio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/c-kalbos-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 29 d. 02:53