Capital įmonės ir MLS sistemos analizė


Informatikos savarankiškas darbas. Įmonės „Capital“ aprašymas. „Capital misija ir vizija“. „Capital“ filosofija ir pagrindiniai veiklos faktai. „Capital“ verslo koncepcija (veiklos kryptys). „Capital“ veiklos rezultatai. MLS sistemos analizė. MLS sistemos UML modelio sudarymas. Literatūros sąrašas.


•INOVATYVUMAS. „Capital privalo ne eiti koja kojon su nekilnojamojo turto sektoriaus pažanga ir konkurentais, bet visada būti vienu žingsniu priekyje. Nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis, naujų technologijų diegimas, neatrastų pardavimo kanalų paieška – kasdieniai CAPITAL uždaviniai.

•PATIKIMUMAS. „Capital“ siekia pelnyti kiekvieno kliento pasitikėjimą, nes tik tai yra ilgalaikės sėkmės garantas. Visi „Capital“ brokeriai yra įpareigoti veikti sąžiningai. Skaidriai, besąlygiškai atstovauti kliento interesus bei prisiimti atsakomybę už maksimalų ir greitą rezultatą.

Capital įmonės ir MLS sistemos analizė. (2015 m. Sausio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/capital-imones-ir-mls-sistemos-analize.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 09:18