Charakteristikų ir rekomendacijų rengimas


Sociologijos pavyzdys. Charakteristikų ir rekomendacijų rengimas. Minėtų dokumentų rekvizitai gali būti šie. Lietuvos valstybės ar savivaldybės herbas arba prekių ženklas. Dokumento sudarytojo pavadinimas. Įstaigos duomenis sudaro. Adresatas. Dokumento pavadinimą. Dokumento data. Dokumento registracijos numeris. Charakteristikos tekstą. Rekomendacija.


Dokumentų valdymo plotmėje charakteristika yra oficialus dokumentas, kuriame pateikiamas asmens, jo darbo ir veiklos įvertinimas, apibūdinamos asmens būdingos (charakteringos) savybės ir ypatybės, teigiami bruožai ir trūkumai, visuomeninė veikla. Charakteristika turi būti dalykiška, objektyvi, logiška ir aiški. Darbuotojo prašymu, darbdavys privalo parašyti jo darbo įvertinimą – charakteristiką. Charakteristikos ir rekomendacijos pagrindas - įstaigoje sukaupti dokumentai apie asmenį ir jo veiklą.

Charakteristikų ir rekomendacijų rengimas. (2013 m. Spalio 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/charakteristiku-ir-rekomendaciju-rengimas.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 23 d. 19:11