Chemijos uždaviniai pagal Petraičio nuotykius


Chemijos skaidrės. Chemijos uždaviniai pagal Petraičio nuotykius. Uždavinys su skaičiavimais pagal pagrindines formules. Pirmadienį, norėdamas pagaminti braškių uogienę. Uždavinys pagal reakcijos lygtį. Antradienį Petraitis atėjo į restoraną ir užsisakė kinietiškos sriubos. Pertekliaus uždavinys. Trečiadienį Petraitis. Uždavinys su priemaišomis. Petraitis nemėgo pjauti. Uždavinys su išeiga. Penktadienį, namų šeimininkas Petraitis. Štai ir baigėsi Petraičio. nuotykiai su chemija. Tikimės, kad patiko ?


Pirmadienį, norėdamas pagaminti braškių uogienę, Petraitis paruošė sirupą: 4kg cukraus ištirpino 8l vandens. Raskite cukraus masės dalį procentais sirupe (0.01% tikslumu).

Antradienį Petraitis atėjo į restoraną ir užsisakė kinietiškos sriubos. Kai padavėjas ją atnešė, Petraitis pastebėjo, kad sriuboje plaukioja baltos nuosėdos. Vaikinas pasiskundė virtuvės šefams ir išsiaiškino, kad vienas iš virėjų buvo chemijos tirpalų paradoje ir turėjo atsinešęs sidabro nitrato. Virėjas virdamas sriubą susipainiojo ir vietoj vieno iš kinietiškos sriubos ingredientų – acto, įpylė sidabro nitrato. Žinoma, kad druskos viename indelyje sriubos yra 0,5g. Apskaičiuokite, kiek gramų sidabro chlorido susidarė?

Trečiadienį Petraitis, pamatęs, kad jo skalbimo mašina pilna nuosėdų, nusprendė ištirpinti jas su citrinos rūgštimi, atlikus šį veiksmą susidarė kalcio citratas,anglies dioksidas ir vanduo.

  • Chemija Skaidrės
  • 2014 m.
  • Elizabet
  • 7 puslapiai (335 žodžiai)
  • Chemijos skaidrės
  • MS PowerPoint 57 KB
  • Chemijos uždaviniai pagal Petraičio nuotykius
    10 - 4 balsai (-ų)
Chemijos uždaviniai pagal Petraičio nuotykius. (2014 m. Spalio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/chemijos-uzdaviniai-pagal-petraicio-nuotykius.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 06:46