Cheopso piramidė skaidrės


Cheopso piramides istorija. Egipto piramides paslaptys. Cheopso kambarys. Powerpoint skaidres apie piramides. Skaidres apie piramides istorija. Referatas cheopso piramide. Matematika statyboje skaidres. Skaidres apie piramides. Cheopso piramidė durys. Cheopso piramides referatas.

Geografijos skaidrės. Piramidė yra seniausias iš septynių pasaulio stebuklų. Piramidės statyba. Cheopsas, kaip ir visi jo pirmtakai. Egipto gyventojai statybose dalyvavo savanoriškai. Piramidę sudarė ne vien akmens luitai. Cheopso piramidės paslaptys. Cheopso piramidė sveria gerokai mažiau nei manyta. Slaptieji kambariai. Didžiojoje gizos piramidėje, dar vadinamoje cheopso piramide, yra du dar neatrasti slapti kambariai. Kuriamas robotas. Šiame vaizdo siužete – cheopso piramidės vidaus kompiuterinis modelis. Hieroglifai. Hieroglifai už karalienės kambario „ortakio“ durų. Piramidės statyba.

Cheopso piramidė skaidrės. (2013 m. Sausio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/cheopso-piramide-skaidres.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 27 d. 21:46