Danija kultūriniai ypatumai ir skirtumai su Lietuva


Lietuvos ir danijos palyginimas. Danijos ir lietuvos panasumai. Danu bendravimo ypatumai. Danijos ypatumai. Danu bendravimo kultura. Vyrų ir moterų psichologijos panašumai ir skirtumai mokslo literatūra. Kulturiniai skirtumai tarp lietuvos ir. Danijos ir lietuvos palyginimas. Danijos apraysmas. Danijos ypatybes.

Geografijos namų darbas. Įvadas. Danijos aprašymas. Laiko samprata. Danijos klasifikacija pagal r. Lewį. Stereotipai. Elgesys per susitikimus ir derybas. Klausymosi įpročiai. Bendravimo būdas ir kalbos vartojimas. Vadovavimas ir prestižas. Danų supratimas apie sutartis, gandus, tylą, humorą. Danijos kultūros klasifikacija pagal g. Hofstede. Danijos neverbalinė komunikacija. Pagrindiniai danijos ir lietuvos skirtumai. Pagrindiniai danijos ir lietuvos panašumai. Išvada. Literatūra ir kiti šaltiniai.


Mūsų darbo tikslai:

a) išnagrinėti Danijos kultūrinius ypatumus;

b) nustatyti pagrindinius panašumus/skirtumus su Lietuva;

c) padidinti savo žinias ruošiantis bendradarbiavimui su danais;

d) praplėsti žinias apie Danijos kultūrą;

e) išmokti bendrauti su danijos žmonėmis;

f) praplėsti savo požiūrį į kultūrų įvairovę visuomenėje.

Šiame savarankiškame namų darbe yra surinkta daug informacijos, kuri pravers norint savo darbą ir bendravimą padaryti daug efektyvesniu susidūrus su skirtingų kultūrų žmonėmis. Šiuo atveju danais.

  • Geografija Namų darbai
  • 2012 m.
  • R
  • 24 puslapiai (5710 žodžių)
  • Geografijos namų darbai
  • Microsoft Word 60 KB
  • Danija kultūriniai ypatumai ir skirtumai su Lietuva
    10 - 1 balsai (-ų)
Danija kultūriniai ypatumai ir skirtumai su Lietuva. (2012 m. Gegužės 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/danija-kulturiniai-ypatumai-ir-skirtumai-su-lietuva.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 19 d. 15:38