Darbo įtaka asmenybės tobulėjimui


Ekonomikos rašinys. Dirbu vadybininku jaunoje kompanijoje, kuri dar tik pradeda įsitvirtinti rinkoje, todėl tenka dirbti nuo. Val. Iki. Val. Per dieną. Dirbdamas tokį darbą kiekvieną dieną susitinku su naujais ir skirtingais žmonėmis. Norėdamas palaikyti gerą savo ir firmos įvaizdį, privalau būti komunikabilus. Taigi, manau, plačiausiu mastu mano dirbamo darbo suteikiama asmeninė savybė yra komunikabilumas.


Dirbu vadybininku jaunoje kompanijoje, kuri dar tik pradeda įsitvirtinti rinkoje, todėl tenka dirbti nuo 8val. Iki 12val. Per dieną.

šiuo metu visiškai laisvai bendrauju su bet kokio tipo žmonėmis, randu bendrą kalbą su jais, o tai man padeda geriau save realizuoti.

Be to, kaip ir kiekvienas kitas darbas, manasis man suteikia darbštumo. Kiekvieną akimirką privalau būti viskam pasirengęs, kadangi neturiu konkretaus darbo grafiko.

Turbūt didžiausia, gal ir vienintelė mano dirbamo darbo suteikiama neigiama savybė yra anksčiau minėta nežinomybės baimė: kaip minėjau, neturiu tikslaus darbo grafiko ir privalau būti pasirengęs viskam. Pripažinsiu, tai sukelia įtampą, kuri trikdo mano nervų sistemą. Po pilnos darbo dienos būnu įsitempęs ir žymiai jautresnis.

Taipogi pastebėjau, kad pasidariau ne toks patiklus. Iš dalies tai yra gerai, kadangi dabar lengviau perprantu žmonės ir mane apgauti yra išties sunku.

  • Ekonomika Rašiniai
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (206 žodžiai)
  • Ekonomikos rašiniai
  • Microsoft Word 3 KB
  • Darbo įtaka asmenybės tobulėjimui
    9 - 3 balsai (-ų)
Darbo įtaka asmenybės tobulėjimui. (2011 m. Birželio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/darbo-itaka-asmenybes-tobulejimui.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 30 d. 09:55