Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas


Dielektriku atsparumo tyrimas. Atsparumo laboratoriniai. Dielektriku elektrinio atsparumo nustatymas. Oro pramušimas.

Elektronikos laboratorinis darbas. Darbo tikslas. Susipažinti su: oro ir kietų dielektrikų elektriniu atsparumu ir jo nustatymo metodais; izoliatorių paviršiniu išlydžiu ir jo įtampos nustatymo metodais; barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliatechnikoje; elektrodų formos daroma įtaka kietų dielektrikų ir oro izoliacimam atsparumui.


Susipažinti su: oro ir kietų dielektrikų elektriniu atsparumu ir jo nustatymo metodais; izoliatorių paviršiniu išlydžiu ir jo įtampos nustatymo metodais; barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliatechnikoje; elektrodų forkai elektrodai buvo plokštuma-smaigalys prie maksimalios įtampos elektrinis pramušimas įvyko esant mažesniam nei mm atstumui tarp elektrodų. kai elektrodai buvo rutulys-smaigalys pramušimas įvyko taesant elektrodams plokštuma-smaigalys, be popieriaus pramušimas įvyksta esant mm atstumui ir kv įtampai. Įdėjus popieriaus lapą prie to paties atstumo pramušimas įvyksta esant kv įtampai. kai elektrodai buvo rutulys-smaigalys, prie to paties mm atstumo, pramušimas įvyko esant kv, o kai [dėjome popierį pramušimas įvyko prie kv.

Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas. (2011 m. Birželio 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/dielektriku-elektrinio-atsparumo-tyrimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 00:12