Diodų ir tranzitorių tikrinimas


Diodu tikrinimas. Tranzistoriu tikrinimas. Kaip patikrinti tranzistoriu. Diodo tikrinimas. Kaip patikrinti dioda. Tranzistoriaus patikrinimas. Diodu tiltelio tikrinimas. Tranzistoriaus tikrinimas. Kaip patikrinti sviesos dioda. Tranzistoriu tikrinimas testeriu.

Elektronikos referatas. Įvadas. Diodų tikrinimas. Tranzistorių tikrinimas. Išvados. Naudota literatūra.


Kad kokybiškai patikrinti diodą reikia su ometru išmatuoti varžą, į vieną pusę varža turi būti labai didelė, o į kitą pusę labai maža. Tikrinant ometru reikia įsitikinti, kad žinoma kuris laidas yra teigiamas kuris neigiamas. Tikrasis poliskumas negali būti nusakytas spalvomis. Kaikurie multimetrai turi diodo patikrinimo funkcija kuri matuoja krentancia itampa tekant sroviai. Tokiuose skaitikliuose paprastai rodo šiek tiek mažesnę įtampa nei yra nominali diodui, labai nedidelius kiekiu patikrinimo metu naudojamos srovės.

Tranzistorius tai sujungti du tranzistoriai sudarantys PNP arba NPN tipo tranzistorių Tikrinant tranzistoriu labai svarbu žinoti kokie yra išvadai( bazė, emiteris, kolektorius) juos galime rasti gamintojo „duomenų lape“ arba sužinoti tikrinimo metodu.

  • Elektronika Referatai
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1203 žodžiai)
  • Elektronikos referatai
  • Microsoft Word 216 KB
  • Diodų ir tranzitorių tikrinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Diodų ir tranzitorių tikrinimas. (2013 m. Vasario 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/diodu-ir-tranzitoriu-tikrinimas.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 16 d. 17:14