Dirvožemis pristatymas


Referatas apie dirvozemis. Nitratai dirvozemyje ppt. Dirvozemis pptx. Bioindikatoriai ppt. Skaidres apie dirvozemi. Dirvožemis ppt. Dirvozemio tarsa powerpoint. Bioindikatoriai augalai ppt.

Žemės ūkio skaidrės. Dirvožemis. Dirvožemio sandara. Organinių ir organinių-mineralinių medžiagų. Dirvožemis turi didelės reikšmės žmonių gyvenimui ir sveikatai. Natūraliai yra daug cheminių elementų. Teršalų plitimas vandeniu ir dirvožemiu. Kuo ir kaip teršiame dirvožemį? Iš pramonės. Pavojingos atliekos. Pavojingos cheminės medžiagos. Sunkieji metalai. Transportas. Žemės ūkis. Fosfatų ir nitratų tirpalai. Nitratai ir fosfatai gali prasiskverbti ir į gruntinį. Trąšose. Žmonės išpila nereikalingas pavojingas cheminės medžiagas. Dirvožemio tarša radioktyviomis medžiagomis. Koks dirvožemio taršos poveikis? Teršalams patekus į dirvožemį jie anksčiau ar vėliau pradeda irti. Kaip mažinti dirvožemio taršą? Dirvožemio taršos mažinimo priemonės labai priklauso nuo taršos šaltinio.

Dirvožemis pristatymas. (2013 m. Vasario 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/dirvozemis-pristatymas.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 29 d. 12:29