Draudimo įmonės veiklos organizavimas VPMF “Viko drauda”


Daudimo kursinis darbas. Įvadas. „Simulith“ ir verslo praktinio mokymo firmos (vpmf). Vpmf „Viko drauda“. Išvados. Literatūra.


Lietuvos Respublikoje studijuojantys studentai privalo atlikti praktikas kurioje nors su profesija, kvalifikacija susijusioje įmonėje. Vilniaus kolegijoje ekonomikos fakultete studentai studijuojantys pagal „Investicijos ir draudimas“ programą, praktiką gali atlikti pačiame fakultete. 2011 m. draudimo vadybos specialybės studentai įsteigė įmonę VPMF „VIKO DRAUDA“, kuri veikia kartu su kitomis „SIMULITH“ centro imitacinėmis įmonėmis ir studentai turi galimybę ne tik teoriškai, bet ir praktiškai gilinti savo žinias, simuliuoti draudimo įmonės veiklos procesus, vykdyti funkcijas bei būti atsakingais už sėkmingą įmonėms iškeltų uždavinių įgyvendinimą. Tai ypač palengvino studentams geriau pažinti draudimo įmonių veiklos organizavimą, nes studentai turi galimybę paskaitų metu įgytą teoriją pritaikyti praktiškai imituojant draudimo veiklos funkcijas ir procesus. Man taip pat teko susipažinti su VPMF „VIKO DRAUDA“ veikla, naudojamomis programomis („DIS“, „STEKAS alga“, „STEKAS plius“) bei atlikti užduotis (priedai).

Darbo objektas: įmonės VPMF „VIKO DRAUDA“ veikla.

Darbo tikslas: išanalizuoti įmonės VPMF „VIKO DRAUDA“ veiklos organizavimą.

Darbo uždaviniai:

1.išanalizuoti „Simulith“ ir VPMF veiklą;

2.išanalizuoti įmonės VPMF „VIKO DRAUDA“ veiklą;

  • Draudimas Kursiniai darbai
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (3949 žodžiai)
  • Kolegija
  • Daudimo kursiniai darbai
  • Microsoft Word 456 KB
  • Draudimo įmonės veiklos organizavimas VPMF “Viko drauda”
    10 - 3 balsai (-ų)
Draudimo įmonės veiklos organizavimas VPMF “Viko drauda”. (2014 m. Lapkričio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/draudimo-imones-veiklos-organizavimas-vpmf-viko-drauda.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 21 d. 16:16