Duomenų atnaujinimo spartinančiojoje atmintyje algoritmų modeliavimas ir tyrimas


Elektronikos laboratorinis darbas. Duomenų atnaujinimo spartinančiojoje atmintyje algoritmų. Modeliavimas ir tyrimas. Darbo tikslas Išnagrinėti atminties parametrus, ištirti jų įtaką atminties našumui, bei išnagrinėti spartinančiosios atminties eilučių keitimo algoritmus. Ištirti. Atminties, turinčios instrukcijų ir duomenų našumą. Rezultatai. Išvados.


Atlikę simuliacijas simuliatoriumi sim-cache matome, kad bendras kreipimųsi į spartinančiąją atmintį skaičius yra vienodas, nes naudojome tą pačią apkrovos programą. Apibendrindami gautus rezultatus, galime teigti, kad spartinančioji atmintis pagal Harvardo architektūrą yra spartesnė už Prinstono. Taip pat, kad didėjant spartinančiosios atminties talpai bei asociatyvumo laipsniui, mažėja nepataikymų į ją skaičius.

Duomenų atnaujinimo spartinančiojoje atmintyje algoritmų modeliavimas ir tyrimas. (2014 m. Spalio 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/duomenu-atnaujinimo-spartinanciojoje-atmintyje-algoritmu-modeliavimas-ir-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 16 d. 11:57