Dvikrūvio tranzistoriaus tyrimas


Elektronikos laboratorinis darbas. Dvikrūvio tranzistoriaus tyrimas. Laboratorinis darbas. Darbo tikslas. Darbo eiga. Tranzistoriaus įėjimo charakteristikų tyrimo rezultatai. Tranzistoriaus išėjimo charakteristikų tyrimo rezultatai. H parametrų skaičiavimas. Apibendrinimas. Išvados.


Šiame laboratoriniame darbe ištyrėme dvipolio tranzistoriaus statines charakteristikas. Pirmiausia išmatavome tranistoriaus įėjimo charakretistikas. Matavimai buvo atlikti pagal dėstytojo nurodytas įtampas Bandymus atlikome su 0V; 5V ir 10V įtampomis. Pagal gautus rezultatus nubrėžėme grafiką. Iš jo aiškiai matome, kad esant mažiausiai įtampai tarp kolektriaus ir emiterio kreivė yra statesnė negu kitos ekperimento metu gautos kreivės. Pirmajame grafike matyti, kad kuo didesnė kolektoriaus- emiterio įtampa, tuo bazės srovė didesnė esant tai pačiai bazės-emiterio įtampai.

Dvikrūvio tranzistoriaus tyrimas. (2015 m. Gegužės 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/dvikruvio-tranzistoriaus-tyrimas.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 22 d. 22:34