Džonatanas Livingstonas žuvėdra knygos aprašymas


Lietuvių aprašymas. Džonatanas Livingstonas Žuvėdra. Richardas Bachas. Mano nuomonė apie knygą. Knyga patiko savo dominančiu pasakojimu ir tuo, kad joje pasakojama apie nepritapėlį. Visi kažkada tokiu buvome, tai labai artima. Problema. Kodėl žmonės atstumia tuos, kurie yra kitokie? Tema. Alegorinis pasakojimas apie žuvėdrą kuri nepritampa savo būryje dėl kitokio mąstymo. Apie autorių. Aprašymas. Aforizmai.


Džonatanas Livingstonas Žuvėdra buvo šiek tiek kitokia žuvėdra negu visos kitos jo būrio ir pasaulio žuvėdros. Jis negyveno vien tam, kad valgytų. Nors mama jam ir kartojo „Nepamiršk, jog skraidai tam, kad valgytum . Džonatanas skyresi nuo kitų žuvėdrų savo noru pakeisti gyvenimo būda, nebūti paprasta žuvėdra kuri tik valgo ir skraido tam, kad gautų maisto. Jis norėjo skraidyti savo malonumui, skraidyti kaip erelis. Diena iš dienos jis mokėsi visokių skraidymo triukų ir skraidymo meno, tyrė savo klaidas ir ką darė geriausiai – jis mokėsi iš savų padarytų klaidų. Jis darė mirties kilpas ir visokius kitus skraidymo triukus. Džonataną sudrausmino jo patys tėvai, kad jis nedarytų nesąmonių ir nesimokintų skraidyti beprotiškai. Liepė jam gyventi taip, kaip gyvena jų būrio žuvėdros, tiesiog gyventi tam, kad valgytų. Jis stengėsi gyventi taip kaip visi, kaip gyvena masė, bet jam nepavyko. Jis vel grįžo prie savo aistros skraidymui. Kitos žuvėdros buvo labai nepatenkintos jo sprendimu ir subūrė susirinkimą. Jame jam liepė rinktis, ar gyventi kaip normaliai žuvėdra, kaip pilkąjai masei, ar gyventi taip kaip nori jis, bet atskirtam nuo būrio ir be teisės į jį sugrįžti. Džonatanas pasirinko laisvę ir gyvenimą be suvaržymų, be pilkosios, vienodos žuvėdrų masės.

Džonatanas gyveno kaip atsiskyrėlė žuvėdra, nieko nevalgydamas ir tik skraidymamas.

  • Lietuvių kalba Aprašymai
  • 2014 m.
  • Martynas
  • 5 puslapiai (1346 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių aprašymai
  • Microsoft Word 15 KB
  • Džonatanas Livingstonas žuvėdra knygos aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Džonatanas Livingstonas žuvėdra knygos aprašymas. (2014 m. Rugsėjo 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/dzonatanas-livingstonas-zuvedra-knygos-aprasymas.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 24 d. 19:03