Ekologijos svarbą ir Žemaitijos kolegijos studentų suvokimas apie ekologiją


Ekologijos savarankiškas darbas. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Ekologijos samprata. Ekologiški maisto produktai. Ekologinės problemos Lietuvoje. Tyrimo analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.


Tyrimo tikslas – Išanalizuoti ekologijos svarbą ir Žemaitijos kolegijos studentų suvokimą apie ekologiją.

Ištirti ar žmonių gyvenimo būdas veikia aplinką.

Išsiaiškinti, ką reikia daryti, kad aplinka būtų ekologiška.

Tyrimo objektas – Ekologijos suvokimas.

VšĮ „Ekoagros“ logotipas*, patvirtintas patentais: Nr.36171 ir 36323.

Duomenys rinkti anketinės apklausos metodu. Buvo atlikta apklausa, kurios metu buvo apklausti įvairaus amžiaus Žemaitijos kolegijos studentai. Jie užpildė anketas tema: „Ekologijos suvokimas“.

Anketa buvo sudaryta iš 14 klausimų. Apklausoje dalyvavo 20 žmonių, iš jų 12 merginų ir 8 vaikinai.

Apklausoje paklausus, kas paskatina respondentus pasirinkti ir pirkti ekologiškus maisto produktus, dauguma apklaustųjų pripažino , kad juos dažniausiai įtakoja draugai ir šeima.

Respondentų nuomonė į šį klausimą pasiskirstė daugmaž vienodai, pagrindinės išskirtos priemonės buvo: naudoti ekologiškus produktus, rūšiuoti šiukšles, nešiukšlinti gamtoje. Be to galima prisidėti prie įvairių švarinimosi akcijų, tokių kaip „Darom“ ir panašiai.

Taip pat, atliktos apklausos duomenys rodo, kad dauguma žmonių sutinka, jog žmonių gyvenimo būdas veikia aplinką, jiems rūpi, kad juos supanti aplinka būtų ekologiškai švari.

Dauguma žmonių nori, kad mūsų aplinka būtu ekologiška, švari, bet prie to nelabai prisideda, nors žino kaip. Anketos atvirame klausime dėl ekologinės būklės pagerinimo, dauguma pabrėžė šiukšlių rūšiavimą. Tačiau paklausus ar rūšiuojate šiukšles 2 iš 20 respondentų tik prisipažino rūšiuojant šiukšles.

Žemaitijos kolegijos 1G grupės studentė Giedrė Slančiauskaitė atlieka sociologinį tyrimą „Ekologijos samprata“. Šio tyrimo tikslas išsiaiškinti, kaip lietuviai supranta ekologiją ir jos svarbą. Prašau perskaitykite anketą ir atsakykite į pateiktus klausimus. Jus tenkinantį atsakymo variantą pažymėkite [ x] . Jūsų anonimiškumas garantuotas. Ačiū už sugaištą laiką.

  • Ekologija Savarankiški darbai
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Giedre
  • 16 puslapių (2004 žodžiai)
  • Ekologijos savarankiški darbai
  • Microsoft Word 220 KB
  • Ekologijos svarbą ir Žemaitijos kolegijos studentų suvokimas apie ekologiją
    10 - 10 balsai (-ų)
Ekologijos svarbą ir Žemaitijos kolegijos studentų suvokimas apie ekologiją. (2015 m. Gruodžio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/ekologijos-svarba-ir-zemaitijos-kolegijos-studentu-suvokimas-apie-ekologija.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 14 d. 06:28